SebimSoft ERP - Mağazacılık
Mağazacılık Çözümleri

Sebimsoft ERP   mağaza Çözümü  hangi sektörde olursanız olun gerek Parekende gerekse Toptan  satış yapın bütün ürünlerinizin satınalma sürecinden satış sonrası  Hizmet ve desteklerinize kadar bütün süreçlerinizi takip edebilceğiniz bir yazılım bir platformudur.  

Sebimsoft ERP  Mağaza Çözümü ile  başta merkez olmak üzere   tek bir merkezden çok sayıdaki mağazanızı etkin ve online  takip etme ve yönetme imkanına sahip olursunuz.

Tedarikçi Zinciri Oluşturun ;  Mağazacılık çözümümüz ile tedarikçi zincirinizi oluşturup satın alma koşulları, fiyat / süre / verimlilik analizlerini yapar ve en uygun ürünü en uygun tedarikçiden temin imkanı ile karlığı artırabilirsiniz..   

Depolama Yönetimi ; Ürünlerinizi birçok depoda tutabileceğiniz gibi her depo için raf bölüm bilgilerini ve stok miktarlarını ve stok devir hızını anında görerek satın alma ve satış yönetimini daha hızlı hale getirerek personel verimliğini artırırsınız

Satış Sistemi Yönetimi ; Satış personellerinizin daha hızlı ürüne / müşteri bilgilerine ve rakip firma analizlerine ulaşmasını sağlar hızlı sipariş giriş ekranı sayesinde satış elemanlarınızın verimliğin artırır.  bütü bunların yanısıra satış sistemi barkod / tabet / mobil terminalleri destekleyerek size hız kazandıracaktır. şirket için kominikasyou  online hale getirerek gereksiz ses ve telefon kirliğilinden sizi kurtararak  işlemlerinize hız kazandıracaksınız.. 

Magazacılık Çözümü


Barkod Yönetimi ;  Mağazacılık çözümümüz ürünlerinizin barkodlarını kodlayabilir  dilerseniz kendi kodlama sisteminiz ile yeniden kodlayabilir ve bu sayede barkodu ile ürüne hızlı ulaşıldığı gibi kasa / fiyat sorgulama / depolama gibi işlemleri çok daha pratik yapabilirsiniz..

Zincir Mağaza Yönetimi;  Birden fazla mağazanızı tek bir merkezden yönetebilir online stok durumları, cari hesap takipleri, ürün transferi , müşteri kredi analizleri , hatta istenirse Üye Kart sistemi oluşturup müşterilerinize ayrıcalıklı olma imkanı sunduğunuz gibi firmanınza sadık müşteri kazandırarak kazan ve verimlilik Yükseltilebilir. 

Özelletiştirilmiş Müşteri Ekranları;  Satış temsilcisi / Kasa / Depo / yada diğer bütün birimlerinizin ekranları kullanıcı / kullanıcı grubu bazında yetkilendirilebilir böylece ekrandan gereksiz bilgi kalabağı olmadığı gibi gizlik gerektiren bilgi ve paylaşımlar sadece yetkili kişi yada gruba gösterilerek kullanıcı güvenliği artmış olur.

  

Hızlı ve kolay veri girişi dikkate alınarak geliştirilen perakende satış modülleri  ve satıştan iade modülleri ile mağaza personellerinin işlem yapmakta zaman kaybekmeksizin işlemlerim yapmakta Böylece mağaza personellerinin satış odaklı çalışma süreleri artarak iş gücü ve verimliği artmaktadır.

Satış fiyatı uygulamaları tüm mağazalarda otomatik merkez fiyatları olacak şekilde uyarlanabileceği gibi, mağaza özel fiyatları kullanımı ile aynı ürünü  farklı mağazalarda  farklı fiyat koşulları ve fiyatlar ile müşterilerinize sunabilirsiniz.

Süreli fiyat seçeneklerimiz ile belirlenen başlangıç ve bitiş tarihlerinde geçerli olan kampanya fiyatlarını mağazalarınızda uygulayabilirsiniz. Bitiş tarihinden bir gün sonra kampanya fiyatı otomatik olarak eski fiyata dönecektir.

Satışlarınızı günlük, haftalık, aylık hatta saatlik sürelerde istediğiniz detayları belirleyerek raporlar halinde takip edebilirsiniz.

Mağazacılık Sistemi Modüllerimiz

   • Fiyat Yönetimi

   • Sipariş Takip

   • Tedarikçi Yönetim Sistemi 

   • Müşteri Yönetimi

   • Zincir Mağazacılık Sistemi

   • Toptan Satış Yönetim Sistemi

   • Satınalma Yönetimi

   • Rakip Firma Takibi

   • Terazi Entegrasyonu

   • Senet ile satış takibi

   • Stok Yeterlilik Takibi

   • MaliyetLütfen Detaylı bilgi ve Demo anlatımı için Satış Danışlanlarımız ile Görüşün Size en uygun zamanda gelip Program ve modüllerimiz hakkında detaylı bilgi aktarıp DEMO anlatım yapalım
Mağazacılık Çözümleri Cafe Restoran Çözümlerimiz Otel Çözümleri Sanal Mağaza Çözümleri ERP Çözümlerimiz Web Panel Çözüleri
Tasarım : SebimMedya - Yazılım :SebimSoft - Barındırma :SebimHosting
Bütün Hakları Saklıdır içerik ve görseller izinsiz kullanılamaz..
2012