Sebimsoft ERP
ERP Çözümlerimiz

Aklınızdakinin Bir Fazlası..


İşletmeninizdeki bütün iş süreçlerini, Mekan ve zaman bağımsız kontrol etmenin  tüm avantajlarını sonuna kadar yaşayın!


Sebimsoft ERPsektör ve ölçek ayrımı gözetmeksizin bir şirketin üretimden satışa, stoktan finansa tüm iş süreçlerini kontrol altına alarak İşletmenize her yönden hakim olmanızı sağlar .

Bütün İşlem Sürçlerinizi Otorize Eder.

Böylelikle süreçlerin entegre bir yapı üzerinde daha kolay, hızlı ve hatasız yönetilmesini sağlar.

Hammadde girişinden fatura takibine kadar uzanan tüm sürecin her aşamasını izlenebilir, denetlenebilir ve raporlanabilir kılan Sebimsoft ERP, son derece kapsamlı bir çözümdür.

Bununla birlikte Açık Veritabanı ve Object Oriented yapısı ile işletmenizdeki süreçleri içerisine alır ve sizin için özel  yapılmış bir program şekline dönüşebilir.

Sebimsoft ERP ile ürün bazında tüm iş süreçlerinizi, maliyetlerinizi, stok ve satış durumunuzu anlık olarak izleyebilirsiniz. İnternet olan her yerden bağlanabileceğiniz web tabanlı bu sistemden, geleceğe ilişkin öngörü geliştirebileceğiniz veriler de elde edebilirsiniz. Senkronize bir şekilde çalışan süreçler sayesinde, mükerrer işlem yapılmasından doğan hatalı işlemler, zaman ve işgücü kaybı önlenir.

İş süreçleri hız kazanır, birçok kayıt işi, çalışanların üzerinden alınır ve onlara yaratıcılıklarını kullanıp daha verimli çalışabilmeleri için fırsat sağlanır. Tüm bunların sonucunda verimliliğiniz, rekabet gücünüz, karlılığınız ve müşteri memnuniyetiniz artar.

Kişiselleştirilebilme özelliği ile Sebimsoft ERP, kullanıcı bazında ekran içeriği sunabilir, ERP ekranından ajanda takibine olanak tanır ve çevrimiçi ya da çevrimdışı olarak mesajlaşabilir. 

İstenen tüm veriler .pdf, .xls ya da .csv biçemlerinde programdan dışarıya aktarılabilir.Sebimsoft ERP  modülleri


Mağazacılık Çözümleri Cafe Restoran Çözümlerimiz Otel Çözümleri Sanal Mağaza Çözümleri ERP Çözümlerimiz Web Panel Çözüleri
Tasarım : SebimMedya - Yazılım :SebimSoft - Barındırma :SebimHosting
Bütün Hakları Saklıdır içerik ve görseller izinsiz kullanılamaz..
2012