Sebimsoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
Hakkımızda

1995 Yılında Sebim Bilgisayar ve Yazılım Hizmetleri adı altında kuruldu. .2003 yılı ile birlikte Donanım Kanalından çekildi ve Sebim Bilişim Tek. Ltd. Şirketinin kurulması ile kurumsallaşma sürecini başlatmış oldu. 

Firmamız yazılım sektöründe profesyonel çözüm ortakları ve uzman kadrolar ile müşteri memnuniyeti ve FARKLI OLMA prensipleri ile Sebimsoft yazılımlarının geliştiricisi , Uygulayıcısı ve Ülke çapında dağıtıcısı olmuştur.

Firmamız Günümüze kadar başarılar ile dolu bir süreç geçirmiş ve çözüm sunduğu bir çok kuruluştan teşekkür plaketleri , çözüm ortağı olduğu firmalardan ödüller, plaketler ve teşekkür belgeleri alarak her geçen kendisine daha iyi olma misyonunu yüklemiştir. 

SebimSoft Ticari yazılım sektörüne farklılık kazandırarak sektörde henüz benzeri olmayan bir tarz ile PSP platformunu geliştirdi. Bu sistem Sayesinde firmalar yazılımcı firmaların kuralları ve kısıtlamalaları yerine programlanabilir program sayesinde firmanın kendi kurallarına göre değişiklik gösteren ve firmanın kuralları çerçevesinde çalışma yeteneğine sahip . Bir yazılım icat etti ,firmamız kendine yazılım sektöründe iyi bir yer edinmeyi , portföyü ile bir yazılım ailesi kurmayı hedefliyor.... 

Hedef Kitlemiz :

 

Hakkımızda Genel Müdürün Mesajı İnsan Kaynakları Politikamız Sosyal Sorumluluk Boş Pozisyonlar İş Başvurusu İletişim Formu
Tasarım : SebimMedya - Yazılım :SebimSoft - Barındırma :SebimHosting
Bütün Hakları Saklıdır içerik ve görseller izinsiz kullanılamaz..
2012