Sosyal Sorumluluk Anlayışımız
Sosyal Sorumluluk

Toplum refah düzeyinin gelişmesi ve sürdürülebilir olması açılarından kişilere düşen sorumlulukların yanında kurumlara da büyük paydaların düştüğü kanaatindeyiz.Kurumlara bu noktada düşen paydaları ,verimli ve karlı olmak,kanunlara saygılı olmak,toplum normlarına uygun hareket etmenin yanı sıra toplumsal sorunların gönüllü çözümüne katkıda bulunmak şeklinde sıralayabiliriz.

SebimSoft Yazılım sektörünün toplumsal değerinin ve öneminin bilincini taşır.bu nedenden ötürü yaptığı tüm ticari faaliyetlerinde etik, dürüst ve güvenilir olmayı ilke edimiştir.Her düzeyde güvenlik ihtiyacını karşılayan ürünleriyle “güvenilir” marka olmayı başarmış lider markadır.

İşyerlerinden bankalara; fabrikalardan evlerimize kadar verilerimizi yani huzurumuzu emanet ettiğimiz  markalardan birisi olarak üretimini ve uygulamasını yaptığımız bütün projelerde kalite arar.

Sebimsoft sunduğu kalitenin arkasında sunduğu teknik destek ile güvenliği daimi kılar.Tüm bunları sunarken bunu sosyal bir sorumluluk algılayışıyla sürdürür.

Sorunların çözümünde eğitime inanan Sebimsoft başarılı fiyat politikaları ve stratejik ürün yelpazesiyle yakaladığı başarısının temellerinden biri de bayileriyle tecrübe paylaşımı; yarattığı eğitim olanaklarıdır.

Kendisini içinde bulunduğu toplumun bir parçası olarak gören SebimSoft toplumsal sorumlulukların bilinciyle bu ülkeye, insanına, doğasına, eğitimine, bilim ve sanatına, kültürüne toplumsal yaşamına hizmet etmeyi görev bilmektedir.

Hakkımızda Genel Müdürün Mesajı İnsan Kaynakları Politikamız Sosyal Sorumluluk Boş Pozisyonlar İş Başvurusu İletişim Formu
Tasarım : SebimMedya - Yazılım :SebimSoft - Barındırma :SebimHosting
Bütün Hakları Saklıdır içerik ve görseller izinsiz kullanılamaz..
2012